Sveiki užsukę į mūsų tinklaraštį!

Kelioniureikalai.lt ne kelionių agentūra ir nekomercinis tinklapis. Tai mylinčios keliones šeimos projektas. Mes keliautojai taupantys pinigus ne naujiems daiktams, o lėktuvo bilietams, ir tikim, jog geriausia investicija yra kelionių patirtys, kurios mus daro protingesnius, brandesnius ir turtingesnius, praplečia akiratį ir mus išlaisvina.

Kelionės mums – didžiausias gyvenimo hobis ir aistra, o jų planavimas mums vienas malonumas. Beje, susipažinome ir šeimą sukūrėme dėka kelionių.

Keliaujam mes paprastai. Nesam iš tų, kurie apsistoja 5* ultra plius viskas įskaičiuota viešbučiuose, ar mirksta kiauras dienas baseine. Bet nesam ir tie, kurie keliauja autostopu ir miega miegmaišyje pakrūmėje. Mes visada ieškome auksinio viduriuko kainos ir kokybės atžvilgiu.

Kelioniureikalai.lt  ilgai brendo galvose, dūlėjo kelionių blonknotuose, kol išdrįso išvysti dienos šviesą. Jaučiame, kad turime kuo pasidalinti ir tikime, jog tai Jums pravers keliaujant. Agnė 6 metus dirbo turizme, tiek kelionių agentūroje, tiek kaip kelionių gidė ir vadovė. Dėl to praktinės patirties turi nemažai ir žino, ko dažniausiai ieško ir kas yra aktualu keliautojams.

Šioje erdvėje rasite mūsų kelionių pasakojimus, atsiliepimus apie aplankytas vietas, idėjas naujiems maršrutams, kelionių patarimus ir kitą naudingą informaciją. Nes kelionių reikalų yra tikrai daug ir apie visus juos mes pakalbėsime. Junkitės prie mūsų.

Ačiū, kad skaitote!

* Turėkite omeny, jog pateiktos transporto,vietinių lankytinų objektų kainos gali būti pasikeitusios, dėl to rekomenduojame, prieš vykstant pasitikrinti.

* Informaciją, esančią šiame tinklaraštyje, be mūsų sutikimo kopijuoti ir platinti draudžiama.